Vantaan Seudun Sukututkijat ry - hallitus

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Ari Vesalainen Puheenjohtaja, Sääntömääräiset tehtävät, kotisivujen ylläpito 040 545 0851 ari.vesalainen(a)kolumbus.fi
Stig Kumlin Sukukammarin vastaava 040 050 0584 stig.kumlin(a)pp.inet.fi
Eeva Hasunen Hallituksen jäsen 040 539 3323 eeva.hasunen(a)welho.com
Antti Puhakka Rahastonhoitaja, taloudenhoito ja kirjanpito 1.2.2017 alkaen   antti.puhakka(a)kolumbus.fi
Kaarina Luiro Varapuheenjohtaja 0400 916 061 kaarina.luiro(a)elisanet.fi
Jouko Syväjärvi Hallinnon kokousten valmistelu, yhdistyksen sihteerin tehtävät 040 045 3128 jouko.syvajarvi(a)elisanet.fi
Tauno Hagman Hallituksen jäsen   tauno.hagman(a)welho.com

Muut toimihenkilöt

Marja Johansen jäsenrekisteri 040 070 0028 marja.johansen(a)pp.inet.fi
Maija Parviainen Sukurin päätoimittaja 040 779 1753 maija.parviainen(a)iki.fi
Matti Rekunen tutkijarekisteri 040 070 5848 matti.rekunen(a)gmail.com
Esko Berg leikekirja ja albumi 050 328 4760 esko.berg(a)welho.com

Päivitetty 5.1.2017