Vantaan Seudun Sukututkijat ry - hallitus

Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Ari Vesalainen Puheenjohtaja, Sääntömääräiset tehtävät, kotisivujen ylläpito 040 545 0851 ari.vesalainen(a)kolumbus.fi
Reijo Karo Hallituksen jäsen, Sukukammarin vastaava    
Eeva Hasunen Hallituksen jäsen, Kuulutko Sukuuni – tapahtuman vastaavaksi (tapahtumatoimikunnan puheenjohtajaksi) 040 539 3323 eeva.hasunen(a)welho.com
Antti Puhakka Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja   antti.puhakka(a)kolumbus.fi
Kaarina Luiro Varapuheenjohtaja 0400 916 061 kaarina.luiro(a)elisanet.fi
Jouko Syväjärvi Hallinnon kokousten valmistelu, yhdistyksen sihteerin tehtävät 040 045 3128 jouko.syvajarvi(a)elisanet.fi
Maija Kantola Hallituksen jäsen    

Muut toimihenkilöt

Marja Johansen jäsenrekisteri 040 070 0028 marja.johansen(a)pp.inet.fi
Maija Parviainen Sukurin päätoimittaja 040 779 1753 maija.parviainen(a)iki.fi
Matti Rekunen tutkijarekisteri 040 070 5848 matti.rekunen(a)gmail.com
Esko Berg leikekirja ja albumi 050 328 4760 esko.berg(a)welho.com

Päivitetty 11.1.2018